Na tej stronie internetowej znajdziesz piękne wydawnictwa poświęcone
Sakramentom Świętym. Wybierz katolicki upominek pasujący do
zbliżającej się okazji i podaruj go osobie bliskiej Twemu sercu.

Na tej stronie internetowej znajdziesz piękne wydawnictwa poświęcone Sakramentom Świętym. Wybierz katolicki upominek pasujący do zbliżającej się okazji i podaruj go osobie bliskiej Twemu sercu.

Chrzest Święty

Pakiet „Chrzest Święty” zawiera utrzymaną w tradycyjnej, pięknej estetyce kartkę z życzeniami wraz z ozdobną kopertą, książeczkę wskazującą na znaczenie Chrztu Świętego, wraz z modlitwami za dzieci i rodziców, a także kartę, na której wpiszesz imiona nowo ochrzczonego dziecka. 2 października 2023 roku, we wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów, zostanie odprawiona za nie Msza Święta. Koszt pakietu to tylko 15 złotych (przesyłka gratis).


ZamawiamKliknij i zobacz


Wkrótce na naszej stronie internetowej pojawią się także pakiety poświęcone kolejnym Sakramentom Świętym. Jeśli chcesz otrzymać informację o nowych publikacjach w pierwszej kolejności, kliknij w jeden z poniższych przycisków i zostaw nam swój adres e-mail lub nr telefonu.
Komunia ŚwiętaPowiadom mnie o dostępności
kolejnych pakietów

Spowiedź ŚwiętaPowiadom mnie o dostępności
kolejnych pakietów


BierzmowaniePowiadom mnie o dostępności
kolejnych pakietów

MałżeństwoPowiadom mnie o dostępności
kolejnych pakietów

Zamawiam pakiet Chrzest Święty!

Aby otrzymać pakiet, wypełnij poniższy formularz

O naszej akcji:

Projekt TradycyjneSakramenty.pl to nasza odpowiedź na zalewającą nas z każdej strony brzydotę pamiątek religijnych i powierzchowne traktowanie Sakramentów Świętych przez Polaków. Chcemy, aby za sprawą tych okolicznościowych upominków – w których skupiliśmy się przede wszystkim ich estetyce i duchowym wymiarze sakramentów – wspólnie z Państwem pomóc obdarowanym osobom poszerzać ich wiedzę religijną, wzrastać w Chrystusie i umacniać wiarę. Jesteśmy przekonani, że dzięki oddolnej pracy u podstaw uda nam się zadbać o prawdziwie katolickie życie kolejnych pokoleń.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Czytaj więcej.